SE IZDAVA HALA 300 m2
По Договор
09.09.2022 19:28

Неготино / Неготино

Se izdava hala 300 m2 vo blizina na Termoelektranata vo Negotino

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

ad
Потврден огласувач
070343079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам