1 / 12
VW CADDY 1.6 TDI PATNICKO TOVARNO
9.650 €
02.12.2022 10:45

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Caddy

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW CADDY 1.6 TDI NAVI PATNICKO PLUS TOVARNO...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dimitrov Avto
Vlez vo Kočani do HOTEL NACIONAL
Потврден огласувач
078999707
Испрати Е-маил до огласувачот

VW POLO 1.2 BENZIN 2010G

5850 €

VW POLO 1.2 TDI NAVI 2010G

6250 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам