1 / 10
SKODA OKTAVIJA 2.0 150 KS 2014
11.600 €
Цената е фиксна
Денес 09:37

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Skoda

Модел:

Octavia

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

kUPENA VO PORSE
SERVISIRANA DO 150.000 KM VO PORSE
REGISRTRIRANA DO 27.07.2023
SO ZELEN KARTON
GOLEM SERVIS NAPRAVEN NA 192.700 KM NA28.11.2021
MAL SERVIS NAPRAVEN NA 04.08.2022 NA 207.350 KM.
SO SERVISNA KNISKA
NEUDIRANA, BEZ GRAM FARBA
FUL OPREMA,TAC RADIO,SKLOPIVI RETROVIZORI,LADILNIK,STAR STOP I MNOGU DRUGO
17 COLA BANDAS
KROVNI NOSACI ORGINAL OD SKODA
PLUS 4 ZIMSKI GUMI
KOLATA E VOZENA PRETEZNO NA DOLGI RELACII
Potrosuvacka na otvoreno 4,5 L/100 km, grad 6,5 L/100
Novi letni gumi Unirojal staveni na 01.03.2023
Moznz zamena za pomalo vozilo ne postaro od 2011 god.
Za zamena cenata e 12.200 evra

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Kiro
Потврден огласувач
070215901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам