1 / 4
Prodavam krusevski jambolii i batanii
50 €
09.09.2022 23:03

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam racno izraboteni jambolii i batanii.Cena za edinecni za krevet 50 evra,dupli za spalna 70 eur.Kontakt Irena 070 739 200

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

Се продава од:

IRENA
Потврден огласувач
070 739 200 070813 040
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам