1 / 5
PRODAVAM RENO KANGO
1 €
01.12.2022 21:54

Штип / Штип

Марка:

Renault

Модел:

Kangoo

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

RENO KANGO 2004 GODINA DIZEL
INF NA TEL 070346688

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dragan
Потврден огласувач
070346688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам