1 / 6
Yamaha Yz 450 2017
3.450 €
06.12.2022 12:17

Струга / Струга

Марка:

Yamaha

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2017

Модел:

yamaha Yz 450

Yamaha Yz 450cc 2017g Akrapovic od Grana Plus 2 Para Plastiki servis kompleten Povejce inf na tell 077-924-144

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Enes
Потврден огласувач
077924144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам