1 / 12
Volvo xc60 2.0diz.inspirion
11 €
05.12.2022 08:20

Штип / Штип

Марка:

Volvo

Модел:

XC 60

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Plateni site davacki do registracija.odrzuvano i servesirano vo volvo.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kico
Потврден огласувач
070368508
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам