1 / 3
Plinski tajfun grealka plinska kalorifer plinski 50kw
8.500 МКД
02.11.2022 12:43

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Моќност: 50 kW
Издувна моќ: 650 m3/h
Капацитет на затоплување: 75 m2 / 650 m3
Притисок на цревото за гас: 1,5 bar
Тип на гас: LPG
Тежина: 4.6 kg

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Уреди за греење на ГАС

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Plinska grealka pecurka -kalorifer tajfun na gas novi! Plin

9999 МКД

Plinska grealka pecka na plin 4.2kw 4200w NOVi

4199 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам