1 / 9
VW Volkswagen jetta 2011 1.6 TDI automatik
8.899 €
Денес 14:40

Охрид / Охрид

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Jetta

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Останато

Odlicno ekonomicno vozilo, 1.6 TDI so 105 ks. Automatik +f1 menuvanje brzini na volan. Registrirano do juni 2023 so zelen karton. Novi letni gumi vozeni samo 500 km.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vanco
Потврден огласувач
070249209
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам