1 / 3
MacBook Air M1
900 €
10.09.2022 11:09

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Laptopot ne e koristen, uklucen e ednas za da se aktivira.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
070336422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам