1 / 7
PLAC GOLIOVO VIKEND NASELBA - SKOPSKA CRNA GORA 801M² /340M²
20 €
25 €
27.11.2022 11:30

Карпош / Скопје

Квадратура:

1150 m²

Тип на земјиште:

Градежно

📍Placovi vo Skopska Crna Gora vikend naselba Golievo 801m² i 340m² 1km pred Cardak S.C.G
🧱 Placovite se gradezni, imaat pristap do voda i struja ima i zaednicki bunar.
- Placot ima betonska cokla, se naogja 300m do avtobuska stanica.
🔴 𝗖𝗲𝗻𝗮:𝟮𝟬€ 𝘇𝗮 𝟭𝗺² ☎️𝟬𝟳𝟴 𝟰𝟭𝟭 𝟮𝟬𝟬

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Oglas3
Потврден огласувач
078411200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам