1 / 8
Bela tehnika
1 МКД
Со вклучен ДДВ
10.09.2022 12:13

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nova bela tehnika od zatvorena prodavnica,kujna i fotelji

Категорија: Останато

Се продава од:

Zoran Micev
Потврден огласувач
075218228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам