1 / 11
Se prodava kolicka za bliznacinja.
1 МКД
Цената не е фиксна
01.06.2023 18:06

Охрид / Охрид

Се продава количка за близнаци, Carena - Gotland Twin Stoller Black, користена кратко и во одлична состојба.
Технички спецификации:
-погодна за возраст од 6 месеци па нагоре.
- максимална тежина 25кг по седиште
- дименции (расклопени) 103-120 х 80 х 43cm

Цена по договор.
Тел. за контакт
070 264 852 Јоце
072- 257 -042 Јована.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Се продава од:

Jovana Milevska
Потврден огласувач
72257042
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам