1 / 2
16 GB SODIMM OEM 3200 2x8GB Asus TUF
3.200 МКД
04.12.2022 09:28

Карпош / Скопје

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

< 60 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Dve plocki po 8GB RAM memorija, od ASUS TUF 506IU,
Zaradi upgrade na 32GB, gi prodavam ovie,
Odlicna sostojba, edna godina koristeni

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
070339768
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам