1 / 10
Volvo C30 R-Design 2.0d 2008
5.300 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.01.2023 18:17

Виница / Виница

Марка:

Volvo

Модел:

C30

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Odlicna sostojba
Tempomat
Klimatronik
Komandi na volan
Greaci na sedista..
Registrirana uste 10 meseci
Cena za kesh: 5.500€

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078349459
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам