1 / 4
Se prodava sprat od kuka
30.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.09.2022 13:36

Неготино / Неготино

Број на соби:

5

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1978

Година на реновирање:

1995

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Partizanska brings.210

Se prodava ili menuva sprat od kuka(prizemje ,idealna polovina) so dvor,dukan I garaza na ul.partizanska br.210 vo negotino do monopolot
Tell.075 726 136
@VANCO

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Vancodonov
Потврден огласувач
075726136
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам