1 / 8
FORD FOCUS 1.6 TDCi
3.500 €
30.09.2022 12:07

Берово / Берово

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Автомобилот е во одлична состојба. Има нови гуми.
Сменето уље, ребрасти каиш, филтри, натегачи, водна пумпа, плочки.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
070811802
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам