1 / 1
САНИРАЊЕ НА КРОВОВИ, ЧИСТЕЊЕ ОЛУЦИ
1 €
07.12.2022 16:52

Аеродром / Скопје

Вршиме покривање, санација на кровови со лим, керамиди, салонит. Исто така вршиме поправка и чистење на олуци на високи и ниски објекти, брзо, професионално и ефикасно.

Санираме протекувања, вршиме корекција на постоечки кров и се што е поврзано со решавање на проблем со кровни конструкции.

За повеќе информации и понуда, контактирајте не на посочениот број.

- Протекување
- Санација
- Кров
- Олуци
- Течење
- Чистење

Категорија: Услуги, Сервисери / Останато

Се продава од:

Oglasuvam
Потврден огласувач
38970207777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам