1 / 7
VW Golf 7 1.2 TSI
9.999 €
15.11.2022 18:54

Охрид / Охрид

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2013

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

63 kw / 86 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodavam VW Golf 7 1.2TSI Trendline od prv sopstvenik, so zapazeni site servisi vo servisna kniska.
Pominati km: 180.000
Voziloto e vo odlicna sostojba.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

F
Потврден огласувач
070855781
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам