1 / 1
360° Panorama wifi kamera
3 МКД
31.12.2022 09:24

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

kamera na wifi so sirok pogled niz cela prostorija.
Podrzuva alarm i nokjna vizija i moze da se gleda na PC i mobilen

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Видео надзор

Се продава од:

mk
Потврден огласувач
Viber 076931232
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам