1 / 8
DUKAN 110m2 NOVA GRADBA
По Договор
17.09.2022 08:38

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

110 m²

Греење:

Нема

SE IZDAVA DUKAN NOVA GRADBA 110m2 NA 10 METRI DO OSNOVNOTO UCILISTE GOCE DELCEV STIP...ZA POVEKE INFO NA BROJOT
070270467
070270467
070270467

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

kiril
Потврден огласувач
070237250
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам