1 / 12
BMW E39 530D FACELIFT M PACKET
4.000 €
Цената е фиксна
03.12.2022 23:13

Брвеница / Тетово

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

143 kw / 194 ks

Kласа на емисија:

Останато

-Full servis:
- Ulje za motor ✅
- Ulje za menjac ✅
- Klinasti kais ✅
- 2 drzaci na motor ✅
- 2 lageri na zadni trkala ✅
- Kazance za ulje i voda ✅
- Creva na ladnjaci ✅
- Visko ✅
- Filter za nafta ✅
- Filter za vozduh ✅
- Filter za klima ✅
- Filer za ulje ✅
- Filter za menjac ✅
- Dikton za menjac ✅
- Dikton na kapak ✅
- Dikton na grana ✅
- Zelen karton ✅
- Folii so atest ✅
- Navigacija ✅
- Air bag ✅
- Servo ✅
- Klima ✅
- Tempomat ✅
- Xenon svetla ✅
- Parking senzori
- Kozen enterier


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Gogi
Потврден огласувач
38970734746
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам