1 / 11
FIAT PUNTO 1.4 TURBO
4.500 €
06.12.2022 11:32

Тетово / Тетово

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Fiat Punto 1.4 benzin Turbo,2009 godina ,uvezena od Svajcarija plateni se site davavki do registracija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ertan
Потврден огласувач
071231888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам