1 / 12
NISSAN MICRA 1.6SR
4.350 €
24.11.2022 15:07

Тетово / Тетово

Марка:

Nissan

Модел:

Micra

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Nissan Micra 1.6 SR,benzin, 2006 godina,153.xxx km uvezeno od Svajcarija plateni se site davacki do registracija.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ertan
Потврден огласувач
071231888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам