1 / 1
Златен број 076 726 000
6.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.05.2023 12:15

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Следува со 20 GB интернет.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Сим картички

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
075532532
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам