1 / 2
Метална врата
250 €
26.09.2022 17:54

Битола / Битола

Се продава метална врата со две крила 3570*1400/3570*1400 рамката е со цевки 60*40

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Останато

Се продава од:

Ice
Потврден огласувач
071244203
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам