1 / 5
Wv fox odlicna sostojba
2.600 €
10.09.2022 19:58

Валандово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Fox

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e vo odlicna sostojba,103000km,benzin,evtina registracija,pogodna za pocetnici,1.2motor registriana cela godina

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Spase
Потврден огласувач
078603672
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам