1 / 2
2 BANDAZI ZA OPEL 15KI 4X100
2.000 МКД
Цената е фиксна
11.11.2022 08:40

Пехчево / Берово

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

6J

Дијаметар:

15

Дијаметар на дупка:

100

Број на дупки:

Со 4 дупки

2 BANDAZI ZA OPEL 15KI 4X100 ZDRAVI I PRAVI. CENA 2200 DENARI...

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

AnDrEj NaJvErOvAtNo
Потврден огласувач
075-761-443
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам