1 / 1
Magnetna Wifi kamera vo vgradena baterija
1.200 МКД
30.01.2023 08:07

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Kamerata se gleda na mobilen od sekoe mesto.
Moze da se postavi na sekakov metal (ima vgraden magnet).
Se polni na micro usb kabel, i moze da se gleda 24h, ili da raboti okolu eden cas bez napojuvanje, so pomos na vgradenata baterija

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Видео надзор

Се продава од:

mk
Потврден огласувач
Viber 076931232
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам