1 / 3
Niva vo Dolno Lakocerej
1 МКД
01.10.2022 10:15

Охрид / Охрид

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Nivsta se naoga pomegu Dolno Lakocerej i Orman. 200m od glaven pat, zemjiste od prva kategorija. Granici so pumpite od vodovod

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

goce
Потврден огласувач
078448989
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам