1 / 1
Maski klasicen saat
350 МКД
Цената е фиксна
10.10.2022 10:18

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Se prodava maski klasicen saat, Nov, nikogas ne upotreben. Metalno remce, crna boja isto kako na slika.

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Останато

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075375855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам