1 / 7
Куќа карабина
1 €
03.10.2022 10:36

Неготино / Неготино

Број на соби:

1,5

Квадратура:

96 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

122 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

1991

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

ул.

карабина 96м2
подрум 36м2
двор 122м2
Цена по договор МИКИ 075 293 862

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
075293862
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам