1 / 4
СЕ ИЗДАВА ГАРАЖА ОД 20м2 КАРШИ СИТИ МОЛ ПОД ЗГРАДА 50€
50 €
26.10.2022 22:01

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

20 m²

Издавам гаража во новите згради на Партизански одреди бр 113 карши Сити Мол

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се изнајмува од:

Сашко
Потврден огласувач
070275555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам