1 / 6
Se prodava fiat fiorino
7 €
14.02.2023 16:20

Штип / Штип

Марка:

Fiat

Модел:

Fiorino

Година:

2013

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava fiat fiorino vo odlicna sostojba !
Za podetalni info na tel 078 430 157

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078417499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам