1 / 12
Focus Whistler 29
630 €
11.09.2022 09:47

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

25 "

Focus Whistler 29 ram L 1x11 sram nx
Zaden menuvaci sram nx 11
Sifter sram nx 11
Prenos sram nx 11
Kaseta sram 11
Kocnici Shimano
Viluska rock Shox 30 air
Trkala 29
Gumi schwalbe racing Ralph 29x2.25
Cena 630€

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам