1 / 1
Motor elektromotor razni mali
1 €
11.09.2022 11:01

Струга / Струга

Imam motor za brisaci za frizider za duvanje ladenje imam i drugi elek

Категорија: Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Stapica

3500 €

Sef mal metalen

1800 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам