1 / 4
Kosilka kosilica za kosenje treva honda
120 €
140 €
11.09.2022 11:11

Струга / Струга

Polovna samohodna masina mnogu dobra korpata za treva go nemam orginalot, a imam druga korpa mojt da se kombinira.oze i nekoja zamena za motor ili nesto drugo.

Категорија: Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Skii elan salomon 205 cm moze zamena

1200 €

Branik za cirkular

1000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам