1 / 3
Suzuki Rmz 450
2.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.12.2022 22:01

Битола / Битола

Марка:

Suzuki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2012

Модел:

Rmz 450

Suzuki Rmz 450 odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
076572476
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам