1 / 6
275/40/20
110 €
09.01.2023 23:58

Кичево

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

275

Висина:

40

Дијаметар:

20

Se prodavaat gumi 275/40/20
Ostanati se dve gumi Petlas
Dot 4318 god
Vo odlicna sostojba se ✅

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
070303631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам