1 / 2
Se iznajmuva ozvucuvanje
1 €
14.09.2022 14:02

Куманово / Куманово

Се изнајмува професионално озвучување за секаков вид на прослави,родендени,матури,свадби,
бендови за повеќе информации
070/932-920

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
070932920
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам