1 / 6
Vw Phaeton 3.0 tdi 1234
По Договор
30.01.2023 07:53

Битола / Битола

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Phaeton

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Останато

Vw Phaeton 3.0 tdi 2005god registriran, so spirali ne e na jastuci

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Митко
Потврден огласувач
078570730
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам