1 / 12
Merida HFS 904
700 €
05.12.2022 09:43

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava velosiped marka Merida HFS 904
Golemina na ram M
2x10
Preden menuvac shimano 105
Zaden menuvac shimano 105
Pogon shimano 105
34-50
Kaseta 10
12-28
Kocnici shimano 105
Aluminski ram so karbon viluska

Velosipedot e bez nikakva mana bukvalno kako nov moze da se vidi i proba vo sekoe vreme. Poveke info na telefon ili viber

CENA 700 EURO

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Struga13
Потврден огласувач
078833135
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам