1 / 7
декинг даски за во двор и тераси
34 €
20.11.2022 18:25

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

се продаваат нови декинг даски 130м2. димензии должина 4метри, ширина 12 см, дебелина 2.4см.
Контакт телефон 070/210651

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Останато

Се продава од:

Vladko
Потврден огласувач
070210651
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам