1 / 10
Logitech Squeezebox Internet Radio
2.200 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.11.2022 11:09

Кисела Вода / Скопје

prodavam internet radio
Logitech Squeezebox
komplet ispravno - moze da se proba
EXTRA ZVUK
DONESENO OD GERMANIJA
SLIKITE SE ORGINALNI
MOZNA E DOSTAVA NIZ CELA MK PREKU KARGO EKSPRES

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

vlatko
Pintija
Потврден огласувач
075496644
Испрати Е-маил до огласувачот

radio budilnik METHODO

300 МКД

radio VIVAX

400 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам