1 / 7
Nissan Qashqai 1.5 Dci 2011/12 god Facelift
7.990 €
Цената не е фиксна
30.01.2023 10:56

Штип / Штип

Марка:

Nissan

Модел:

Qashqai

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Odlicna Sostojba Plateni Se Site Davacki Do Registracija

Oprema

Aluminski Felni S0 Odlicni Gumi
Dva Kluca
Handsfree Telephone
Usb Polnac
Senzori za dozd
Multimedia Input
Bord Kompjuter
Klimatronik Dvozonski
Komandi Na Volan
12 x Airbag
Start Stop
Esp
SRS
Abs
Elektrika na prozori
Elektrika Retrovizori
Tempomat
Centralno zaklucuvanje

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
078353333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам