1 / 12
Audi A6 2.7 TDI '09 redesing Z.karton
13.990 €
02.02.2023 14:04

Куманово / Куманово

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audi A6 2.7 TDI 2009 god redesing.Moze zamena za avtomatik
Motor na lance najdobriot i najekonomicniot 2.7 tdi 190ks.
Audito e kompletno servisirano, 100% tehnicka ispravnost i nema zabeleski.
Registrirano do 07/2023 so ZELEN KARTON
Oprema full:
- 4 zonski klimatronik
- Shiber
- ABS, ESP
- Air Bag x 8
- DVD sharzer
- BOSE ozvucuvanje
- NAVI MMI+
- Led paket osvetluvanje
- Senzori za dozd
- Parking senzori......
Cena za zamena zavisi od ponudata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078606073
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам