1 / 2
Se prodava bendeks za daf xf 105.410
1.800 МКД
Цената е фиксна
06.12.2022 22:18

Штип / Штип

Se prodava bendeks za daf po greska smenet izvaden e od original alanser vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

tcackov@yahoo.com
Потврден огласувач
070210660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам