1 / 10
Teac V-970x
280 €
12.09.2022 00:06

Кичево

Teac V-970x ,tri cobalt/amorfni glavi,dual capstan,dolby b,c,dbx,racna calibracija vo odlicna sostojba kompletno servisiran i podmackan so novi roleri i kaishi.snima,calibrira i reproducira perfektno.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
075202635
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам