1 / 5
Fiat Punto Delovi
1 €
22.09.2022 22:39

Валандово

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

60000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Punto delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
+38978580400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам