1 / 3
Frizider kombiniran FAVORIT
7.000 МКД
29.12.2022 10:41

Кисела Вода / Скопје

Prodavam kombiniran frizider Favorit vo odlicna sostojba.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Profil
Потврден огласувач
072225684
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам